Sprężarki Olejowe

Sprężarka olejowa CompAir jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego rodzaju przemysłu. Dzięki wysoko wyspecjalizowanej i najnowszej technologicznie produkcji  urządzenia są w stanie dostarczyć wysokiej jakości sprężone powietrze. Najważniejszym elementem w sprężarce olejowej jest moduł sprężający dlatego wszelką działalnością projektową i produkcyjną CompAir zajmuję się samodzielnie.

Sprężarki olejowe CompAir są określone serią „L”, na którą składają się modele o mocy od 2,2 kW nawet do 250 kW. Ich wydajność sprężonego powietrza mieści się w przedziale 0,24 – 250 m2/min. W ofercie znajdują się także sprężarki o regulowanej wydajności, które są oznaczone „RS”, a ich możliwość dostosowania się do warunków pracy oraz niezawodne działanie ze zmieniającym się zapotrzebowaniem powietrza pozwala zaoszczędzić nawet do 35% energii.
Dodatkowym sposobem na oszczędność jest możliwość ponownego wykorzystania ciepła, które wytwarza sprężarka. Wszystkie modele od mocy 15 kW możemy wyposażyć w dodatkowy system odzyskiwania ciepła.

Sprężarka olejowa CompAir serii „L” była poddawana głębokim analizom i rozwijana na ich podstawie, dzięki czemu udało stworzyć się kompresor śrubowy o wysoki zaawansowaniu technologicznym. Celem dla rozwoju tych kompresorów było uzyskanie urządzenia: cichego, przyjaznego dla środowiska, z obniżonym zużyciem energii i budowy z łatwych do przetworzenia materiałów. 

 

W naszej ofercie posiadamy także części do olejowych sprężarek śrubowych CompAir i Garner Denver